Офтальмо-ендокринологічний центр

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 16:00

логотип

Офтальмо-
ендокринологічний
центр «ОКУЛЮС»

Блефаропластика – хірургія повік

Шкіра повік навколо очей надзвичайно ніжна та чутлива. З часом від постійного кліпання та контакту з навколишнім середовищем вона виснажується і починає перерозтягуватись та провисати, що є ознакою вікового старіння. Дані зміни неприємні, можуть значно знижувати самооцінку та психологічний комфорт людини, а деколи навіть перешкоджати хорошому зору.

Саме до мікрохірургів офтальмологів найчастіше звертаються пацієнти, що бажають покращити зовнішній вигляд верхньої частини обличчя, зокрема верхніх та нижніх повік.

На базі нашого закладу виконуються операції по видаленню надлишків шкіри та жирових пакетів як верхніх так і нижніх повік.

Блефаропластика м. РівнеДана операція є амбулаторною. Ми не застосовуємо загального наркозу, а лише місцеве знеболення, що значно знижує навантаження на серцево-судинну та дихальну системи.

Перед хірургічним лікуванням відбувається онлайн або реальна зустріч з хірургом, протягом якої лікар уточнює анамнез пацієнта, чи є якісь протипокази, або стани, що потребують компенсації перед лікуванням.

Процедура триває від 1 до 3 год в залежності від об’єму втручання. Після даного виду операції на шкіру накладаються мікрохірургічні шви, що підлягають видаленню через 7-9 днів.

Після зняття швів пацієнту надаються рекомендації, що стимулюють швидке загоєння та оптимальний косметичний ефект.

 

Застосування новітнього діагностичного обладнання останнього покоління дозволяє виявити практично всі захворювання ока: порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), катаракту, глаукому, захворювання сітківки (в тому числі, при системних захворюваннях організму, таких як діабет), хвороби зорового нерва і т.д.

    Запишіться на консультацію

    Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами, щоб уточнити дату та час візиту