Офтальмо-ендокринологічний центр

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 16:00

логотип

Офтальмо-
ендокринологічний
центр «ОКУЛЮС»

Лікування катаракти

ВАРТІСТЬ ОПЕРАЦІЇ – 8900 грн

Катаракта – це офтальмологічне захворювання, для якого характерно повне або часткове помутніння кришталика, через що знижується гострота зору. Якщо лікування катаракти не проводиться, хвороба прогресує, і в результаті призводить до повної втрати зору.

Ліків, які рятують від катаракти не існує. Як і профілактики.

Хірургічне втручання при катаракті – єдиний ефективний спосіб раз і назавжди вилікувати катаракту і повернути повноцінний зір.

Для лікування катаракти в нашому центрі застосовується сучасна методика за допомогою ультразвуку, що називається – факоемульсифікація катаракти з заміною мутного, зіпсованого кришталика на якісний та прозорий штучний (інтраокулярну лінзу). Операція безболісна та безшовна, всю маніпуляцію професійний хірург виконує через мікророзріз близько 2 мм за 10-15 хвилин часу.

Причини виникнення катаракти:

 • Природні вікові фізіологічні зміни, пов’язані зі старінням організму;
 • Генетична схильність;
 • Погана екологічна обстановка;
 • Шкідливі звички – в основному, куріння;
 • Тривале застосування певних препаратів (наприклад, гормонів);
 • Ендокринні розлади;
 • Травми очей;
 • Сильне ультрафіолетове випромінювання.

Як лікувати катаракту, який метод лікування буде найбільш ефективний в кожному конкретному випадку, Вам допоможуть визначити досвідчені фахівці нашого центру. Для кожного пацієнта проводиться індивідуальний підбір штучного кришталика, в залежності від анатомічних особливостей будови ока.

Досвідчені фахівці-офтальмологи нашого центру проведуть операцію видалення катаракти на сучасному високотехнологічному обладнанні швидко і безболісно.

Реабілітаційний період займе мінімум Вашого часу без серйозних змін звичного ритму життя.

Застосування новітнього діагностичного обладнання останнього покоління дозволяє виявити практично всі захворювання ока: порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), катаракту, глаукому, захворювання сітківки (в тому числі, при системних захворюваннях організму, таких як діабет), хвороби зорового нерва і т.д.

  Запишіться на консультацію

  Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами, щоб уточнити дату та час візиту