Офтальмо-ендокринологічний центр

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 09:00 - 16:00

логотип

Офтальмо-
ендокринологічний
центр «ОКУЛЮС»

Лікування препаратом айлія

Наш центр в когорті інших сучасних офтальмологічних баз надає допомогу по введенню в порожнину ока групи препаратів, що називаються антипроліферативні фактори (антиVEGF), зокрема такий препарат як «АЙЛІЯ» (діюча речовина АФЛІБЕРСЕПТ).

Ще донедавна ряд очних патологій з ураженням сітківки призводили до невідворотної та повної сліпоти, в силу відсутності ефективного лікування.

До цих захворювань відносились:

  • вікова макулодистрофія, ексудативна форма;
  • набряк макули на фоні цукрового діабету;
  • тромбоз (оклюзія) центральної вени сітківки та гілок центральної вени сітківки.

Завдяки наполегливій роботі фармацевтичної галузі в останні 10 років було розроблено інноваційну хімічну молекулу, що подарувала можливість мільйонам пацієнтів Земної кулі повернути втрачений зір.

Наразі офіційно зареєстрований в Україні препарат «АЙЛІЯ» введений в сучасну схему лікування пацієнтів з вище згаданими діагнозами та є єдиною надією на відновлення зору.

В стінах нашого центру ми проводимо введення сертифікованого препарату «АЙЛІЯ», з відповідними термінами придатності та збереження в холодовому режимі, в умовах стерильної операційної.

Застосування новітнього діагностичного обладнання останнього покоління дозволяє виявити практично всі захворювання ока: порушення рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм), катаракту, глаукому, захворювання сітківки (в тому числі, при системних захворюваннях організму, таких як діабет), хвороби зорового нерва і т.д.

    Запишіться на консультацію

    Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами, щоб уточнити дату та час візиту